Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.


58-210 Łagiewniki, Kłodzka 10

Numer telefonu: 74 89 39 372

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Obróbka skrawaniem metali | Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.


Skrócony opis: Obróbka skrawaniem metali | Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.

Firma Zameh to specjalista, którego głównym zakresem działań jest obróbka skrawaniem metali, a więc doskonale znane wszystkim CNC. I chociaż każdy potrafiłby mniej więcej powiedzieć, na czym ta usługa polega, to jednak nie każdy może realizować sprawnie oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa tego rodzaju działania. Aby to robić fachowo oraz sprawnie potrzebni są profesjonaliści oraz dobrze wyposażony park maszynowy, ponieważ bez tego nie będziemy mogli zająć się obróbką materiałów takich jak stale konstrukcyjne, nierdzewne, mosiądz, brąz, miedź, aluminium czy tworzywa sztuczne.

Zameh to firma posiadająca w swojej ekipie wielu doskonałych specjalistów. Oni najlepiej będą potrafili odpowiedzieć na pytania związane z działaniami oraz zaplanować procesy tak, by z powodzeniem zrealizować każde zlecenie.

Użytkownik samar dodał komentarz Ocena 5
Specjaliści od obróbki skrawaniem ze sporym, bo 30-letnim doświadczeniem - z tym m.in. kojarzy mi się ZAMEH. Zapominałem też dodać, że dysponują bogatym zapleczem technicznym, które pozwala na bardzo szeroki zakres usługi. :)
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Pobliskie firmy:

Akademia Języka


Legnicka 62B, Wrocław

Zobacz >

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Zobacz >