Tapestry


80-360 Gdańsk, Krzywoustego 27b

Numer telefonu: 502255745

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Gobeliny dekoracyjne


Skrócony opis: Gobeliny dekoracyjne

Gobeliny mają długą tradycję w dziedzinie wystroju wnętrz. Dzięki swojej klasycznej ponadczasowości także dzisiaj stanowią ciekawy element dekoracji domu. Firma Tapestry oferuje je w bardzo kunsztownej odsłonie. Dostępne w asortymencie sklepu wzory to bogaty wybór krajobrazów i martwej natury. Przedsiębiorstwo może pochwalić się szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów. Jest to efekt wielkiej wagi, jaką Tapestry przywiązuje do jakości sprzedawanych produktów. Dostępne w sklepie gobeliny dekoracyjne wyróżniają się kunsztownym wykonaniem i estetycznymi wzorami. Atutem oferty są jednocześnie przystępne ceny.

Poza gobelinami ściennymi w asortymencie sklepu znaleźć można także tekstylia użytkowe: gobelinowe narzuty, obrusy czy serwety. Pełna oferta firmy Tapestry znajduje się na stronie tapestry.pl, na której można również dokonać korzystnego cenowo zakupu.

Użytkownik enedo dodał komentarz Ocena 4
Estetycznie wykonane gobeliny dekoracyjne trafiają w mój gust. Moją uwagę przyciągnęły również z powodu kunsztu wykonania - w tym tkwi ich piękno.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Pobliskie firmy:

RANTA


Kap. Leonida Teligi 9, Gdynia

Zobacz >

Apteka GEMINI


Generała Józefa Hallera 19c, Starogard Gdański

Zobacz >

Firma Handlowa ADNF


Stanisławskiego 25, Tczew

Zobacz >