Rejs Sp. z o.o.


87-500 Rypin, Mławska 61

Numer telefonu: 789 364 685

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Uchwyt meblowy krawędziowy


Skrócony opis: Uchwyt meblowy krawędziowy

Na stronie internetowej e-rejs.eu została przedstawiona oferta firmy, która zajmuje się produkcją wysokiej klasy akcesoriów meblowych i innych elementów wyposażenia do kuchni, łazienki oraz garderoby. Produkty zostały wykonane z porządnych materiałów (stal, aluminium), co gwarantuje ich wysoką odporność na uszkodzenia i inne niekorzystne czynniki.

W asortymencie znajduje się uniwersalny uchwyt meblowy krawędziowy w kilkunastu wariantach kolorystycznych. Doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym lub industrialnym stylu. Poza tym oferta zawiera solidne zawiasy i okucia do klap podnoszonych czy szafek otwieranych tradycyjnie, nogi, stopki i ślizgacze meblowe, szafki z koszem na pranie, profile z oświetleniem LED. Firma podchodzi indywidualnie do klientów i oferuje profesjonalne doradztwo. Pracownicy pomogą w doborze akcesoriów o odpowiednich wymiarach.

Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma terminowo towar zgodny z opisem, powinien wybrać to renomowane przedsiębiorstwo.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, Choceń

Zobacz >

podlogibydgoszcz.pl


Fordońska 40, Bydgoszcz

Zobacz >