Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant


63-112 Manieczki, Os.Słowiańskie 23

Numer telefonu: 502 198 844

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Szkolenia bhp jarocin


Skrócony opis: Szkolenia bhp jarocin

Szkolenia BHP są wymagane prawnie. Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem szkoleń BHP, odwiedź tarant.com.pl i poznaj ofertę, którą przygotowała jedna z wielkopolskich firm. Oferuje ona dobrze przygotowane szkolenia BHP w Jarocinie, Gostyniu, Lesznie czy Poznaniu. Realizuje szkolenia wstępne i co ważne, dopasowuje szkolenia BHP do potrzeb indywidualnych firm. Pomaga także sporządzać instrukcje przy stanowiskach pracy czy urządzeniach.

W skład jej oferty wchodzą także kursy i szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego czy też prowadzenie szkoleń przeciwpożarowych. Firma TARANT zatrudnia jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią rzetelnie przekazywać wiedzę. Jeśli w Twojej firmie nie ma inspektora BHP, to warto, abyś skorzystał z jej oferty.

Użytkownik edofr dodał komentarz Ocena 5
Kompleksowa i merytoryczna, taka jest ich usługa szkoleniowa z zakresu BHP. Myślę, że warto z nim podjąć współpracę. :) Mamy nadzieję, że ich szkolenia będą u nas w firmie przeprowadzane cyklicznie.
Opublikowano: 2018-08-01 12:45:26

Pobliskie firmy:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Zobacz >

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Zobacz >

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >