Royal Shop


60--10 Poznań, Kopanina 54

Numer telefonu: + 48 735 001 822

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Koszule męskie eleganckie | Manager Piotr Mowczun


Skrócony opis: Koszule męskie eleganckie | Manager Piotr Mowczun

Wiele zawodów wymaga bezwzględnego przestrzegania zasad dress code, panującego w danej branży. Dotyczy to choćby wyższych, kierowniczych stanowisk w dużych, globalnych korporacjach. Jeżeli zależy nam na elegancji, a jednocześnie nie mamy zamiaru biegać po galeriach handlowych z każdą zmianą sezonu – zainwestujmy w klasykę, czyli stroje w uniwersalnym stylu. Dotyczy to zwłaszcza koszul męskich, które mają uchodzić za eleganckie.

Sklep internetowy ROYAL-SHOP.pl posiada w swoim asortymencie koszule męskie, również eleganckie. Dostępne są modne i atrakcyjne cenowo modele najlepszych światowych i europejskich producentów. Oferta została starannie przemyślana, każdy mężczyzna, szukający dla siebie koszuli lub innych, niezbędnych części garderoby, z pewnością będzie zadowolony z zasobów sklepu ROYAL-SHOP.pl.

Użytkownik Ignacy Nowicki dodał komentarz Ocena 4
Miałem spore obawy czy kupując elegancką koszule online nie popełniam błędu i czy nie okaże się, że będzie coś nie tak z szerokością kołnierza albo długością rękawów... Okazało się, że niepotrzebnie bo wszystko jest w porządku z rozmiarówką.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Pobliskie firmy:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Zobacz >

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >