KRYSZTAŁ Spółka Jawna Jadwiga Burzej, Krzysztof Burzej


34-100 Wadowice, Mickiewicza 3

Numer telefonu: 511 374 951

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Poduszka z gryki


Skrócony opis: Poduszka z gryki

Odpowiednia pozycja podczas snu ma ogromny wpływ na jakość wypoczynku. Dostępna na stronie internetowej dbamokregoslup.pl poduszka z gryki ma zdrowotne właściwości, zapewnia komfort, a jednocześnie przez cały czas zachowuje swój kształt. Jest to produkt, który sprawdzi się w przypadku osób mających trudności z zasypianiem, a także cierpiących z powodu przewlekłego kataru, przeziębień oraz chorób układu nerwowego i kostnego. 

Wyrób jest antyalergiczny, łagodzi objawy astmy oraz przynosi ulgę w schorzeniach górnych dróg oddechowych. Łuski gryki wykorzystuje się jako wypełnienie do poduszek i materacy, gdyż zawierają taninę i rutynę, które hamują rozwój roztoczy. Oferowany produkt zapewnia doskonale podparcie dla głowy oraz szyi, a delikatny mikromasaż, jaki wykonują łuski, jest wyjątkowo przyjemny i relaksujący. Zapewnia zdrowy i spokojny sen, świetnie sprawdza się o każdej porze roku, ma właściwości termoregulujące, doskonale chłonie wilgoć oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Użytkownik heavygorilla671 dodał komentarz Ocena 5
W tym sklepie mamy możliwość zakupu produktów, które przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa, tj. poduszki czy pasy gorczycowe. Dla mnie to najlepsza oferta w sieci.
Opublikowano: 2020-11-04 11:49:30

Pobliskie firmy:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Zobacz >

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Zobacz >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Zobacz >