"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


48-100 Głubczyce, Raciborska 36

Numer telefonu: +48 77 403 45 00

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Elektryczny podgrzewacz wody


Skrócony opis: Elektryczny podgrzewacz wody

Obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w zasobach polskiego internetu, które powinien starannie przejrzeć każdy, kto interesuje się aktualnie kwestiami, związanymi z ogrzewaniem oraz dostarczaniem prądu do domów wolnostojących lub większych obiektów – ale możliwie nieszkodliwie dla środowiska – jest witryna śląskiego przedsiębiorstwa Galmet, które może pochwalić się ponad trzema dekadami sprawnego działania i rozwoju w branży produkcji urządzeń, wykorzystywanych jako technika grzewcza. Strona internetowa funkcjonuje pod adresem: galmet.com.pl.

Jednym z wartych uwagi rozwiązań, jest elektryczny podgrzewacz wody. Firma produkuje kilka podstawowych wersji tego sprzętu, jednak, jeżeli znajdzie się klient z nietypowymi wymaganiami – zakład jest gotowy do stworzenia podgrzewacza skrojonego na indywidualne potrzeby danej osoby.

Użytkownik esitingul dodał komentarz Ocena 4
W temacie techniki grzewczej warto zaufać najlepszym z branży. Dla mnie takimi są Galmet - oferują nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie, które warto mieć u siebie w domu czy na obiekcie. :)
Opublikowano: 2018-08-06 09:51:54

Pobliskie firmy:

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle

Zobacz >

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork

Zobacz >

Nowoczesna Medycyna


Krapkowicka 4, Folwark

Zobacz >