F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


05-077 Warszawa, Trakt Brzeski 58

Numer telefonu: 22 77 33 893

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://probox.pl/ | Mała gastronomia wyposażenie


Skrócony opis: https://probox.pl/ | Mała gastronomia wyposażenie

Wyposażenie małej gastronomii stanowi wymagające przedsięwzięcie, podczas realizacji którego należy dokonać gruntownej weryfikacji własnych potrzeb oraz oczekiwań obsługiwanych klientów. W sklepie ProBox, który swoją ofertę udostępnia na stronie internetowej: probox.pl możliwe jest odnalezienie mnogości urządzeń, akcesoriów i narzędzi, wykorzystywanych w działaniach gastronomicznych.

Poszukując do małej gastronomii wyposażenia najwyższej jakości, należy zwracać szczególną uwagę na sposób wykonania, solidność projektu danego urządzenia, wykorzystane podczas jego produkcji materiały oraz spełnienie wszelkich norm bezpieczeństwa. Aspekty te są najważniejsze, a ich uwzględnienie podczas zakupów pozwala na niezaprzeczalną satysfakcję z późniejszego użytkowania - zadowolenie klientów również nie pozostaje bez znaczenia.

Użytkownik engeron dodał komentarz Ocena 4
Wyposażenie dla małej gastronomii powinno być funkcjonalne i bezpieczne w użyciu, takie jakie ma w ofercie sklep ProBox. Powiem więcej - posiadać u siebie w lokalu takie urządzenia wiąże się bezpośrednio z zadowoleniem i wydajną pracą personelu.
Opublikowano: 2018-03-15 12:23:14

Pobliskie firmy:

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Zobacz >

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa

Zobacz >