Detoks Alkoholowy


61--31 Poznań, Spławie 48

Numer telefonu: 533 221 555

Ocena firmy: (5 z 1 głosów)

http://detoksalkoholowy.pl • Odtrucie alkoholowe


Skrócony opis: http://detoksalkoholowy.pl • Odtrucie alkoholowe

Alkoholizm to trudna i wyniszczająca organizm choroba, z którą należy walczyć. Osoby uzależnione powinny pamiętać, że z nałogu da się wyleczyć. Potrzebne jest jednak do tego odpowiednie nastawienie i specjalistyczna pomoc oraz sprawdzona i bardzo skuteczna terapia. Dlatego, jeśli Twoje życie jest w coraz większej rozsypce z powodu uzależnienia od alkoholu, powiedz dość i zacznij z nim walczyć. Odwiedź stronę detoksalkoholowy.pl i zgłoś się na odtrucie alkoholowe do specjalistów, którzy pomogą wygrać Ci trudną walkę z nałogiem.
Ośrodek leczenia uzależnień AGNUS to miejsce, w którym każda osoba traktowana jest indywidualnie. Dla każdego z pacjentów przygotowana jest specjalna terapia, która najlepiej będzie odpowiadać ich potrzebom i pomoże im w zrywaniu z uzależnieniem od alkoholu. Nie daj się pokonać chęci sięgnięcia po kolejnego drinka. Zgłoś się po pomoc do specjalistów i razem z nimi wygraj walkę z alkoholem. Nie musisz tego robić sam, zapisz się na terapię i daj sobie pomóc.

Użytkownik Mareczek dodał komentarz Ocena 5
Odtrucie alkoholowe w tym ośrodku przeszedłem rok temu i nie było to łatwe przeżycie oczywiście, jednak na pochwałę zasługują pracownicy Agnus.
Opublikowano: 2018-04-20 12:26:25

Pobliskie firmy:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Zobacz >

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Zobacz >

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >