Onled Spółka z o.o.


52-210 Wrocław, Łubinow 3d

Numer telefonu: 733 155 550

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Halogen 6000k


Skrócony opis: Halogen 6000k

Oświetlenie wokół domu powinno gwarantować nie tylko mocne światło, rozjaśniające wieczorami i nocą posesję, ale również cechować się dodatkowymi parametrami, jak wodoszczelność i odporność na inne czynniki zewnętrzne. Idealnym rozwiązaniem byłoby dobranie takiego halogenu, który dodatkowo pobiera niewielką moc, gwarantując maksymalne światło.

Tym zaś charakteryzuje się halogen 6000K. Naświetlacz o mocy 100W i jasności świetlnej, wynoszącej 7200 lumenów to idealne rozwiązanie na parkingi, prywatne posesje, jak i wszędzie tam, gdzie musi być jasno. Dodatkowym atutem jest obudowa wykonana z aluminium, gwarantująca jej wytrzymałość na różne uszkodzenia mechaniczne. Z drugiej strony naświetlacz ten posiada klasę skuteczności IP 65, co oznacza, że jest odporny na strumień wody i wszelkie zanieczyszczenia.

Gdzie natomiast można znaleźć najlepszą ofertę dotyczącą tego produktu? Wystarczy wejść na stronę onled.pl, gdzie dostępne są najróżniejsze źródła światła wykorzystujące technologię LED. Niewielka cena i trwałość to dwie podstawowe zalety prezentowanego rozwiązania.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Akademia Języka


Braniborska 52, Wrocław

Zobacz >

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Zobacz >