OKIM-TECH Sp. z o.o.


05-816 Michałowice, Żytnia 4

Numer telefonu: 796 381 135

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

OKIM-TECH Sp. z o.o. | Opony do wózka widłowego


Skrócony opis: OKIM-TECH Sp. z o.o. | Opony do wózka widłowego

Kosztują kilkaset, a nierzadko ponad tysiąc złotych, ale zdecydowanie warto w nie inwestować. Opony do wózka widłowego, bo o nich mowa, wyróżniają się trwałą konstrukcją i wykonaniem ze starannie wyselekcjonowanych mieszanek. Obciążenia wózków widłowych są bardzo duże, dlatego ogumienie musi być więcej niż niezawodne. To kwestia bezpieczeństwa pracowników, ale także efektywności procesów zachodzących na terenie hali przemysłowej, magazynu, sklepu czy hurtowni.

Pod adresem sklep.okim-tech.com.pl można znaleźć naprawdę wiele ciekawych kompletów opon w korzystnych cenach. Co więcej, wybór nie ogranicza się do samego ogumienia i obejmuje również praktyczne dodatki, jak felgi czy dętki. Przyjazny i doświadczony personel zawsze odpowiada na wszystkie nasuwające się pytania.

W ofercie znajdują się opony przemysłowe, pneumatyczne i pełne, czyli te, których potrzebuje się do zadań specjalnych. Atrakcyjna cena, możliwość wysyłki pod wskazany adres, staranna selekcja przydatnych modeli to główne powody, dla których warto skorzystać z oferty sklepu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >