Consalmed s.c. Paweł Rackiewicz, Wiesław Rackiewicz


50-361 Wrocław, Piastowska 25

Numer telefonu: 666286666

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Koronka haftowana - Consalmed s.c. Paweł Rackiewicz, Wiesław Rackiewicz


Skrócony opis: Koronka haftowana - Consalmed s.c. Paweł Rackiewicz, Wiesław Rackiewicz

Właściciele zakładów krawieckich, czy też wytwórcy bielizny damskiej, z pewnością kupują duże ilości różnej pasmanterii, w tym także ślicznych i delikatnych koronek. Każdy przecież wie, że ekskluzywna bielizna musi być obowiązkowo uszyta z najlepszej i delikatnej dla ciała koronki. Idealnie na tego rodzaju bieliznę nadaje się elastyczna koronka haftowana. Gdzie można kupić hurtowe ilości tego ozdobnego dodatku krawieckiego?

Wystarczy wejść na pasmanteria.eu i przejrzeć bogaty katalog produktów. Tam też można się dowiedzieć, że najlepiej zadzwonić pod podany na stronie numer i omówić szczegóły zamówienia. W ofercie sklepu internetowego jest wiele rodzajów koronek o różnych szerokościach, kolorach i motywach. Z pewnością każdy zainteresowany znajdzie produkt dla siebie.

Oprócz sprzedaży hurtowej sklep prowadzi sprzedaż detaliczną końcówek towaru z magazynu. Dlatego ceny koronek są bardzo korzystne. Polecane produkty są najwyższej jakości i większość z nich została wyprodukowana w krajach Unii Europejskiej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Akademia Języka


Braniborska 52, Wrocław

Zobacz >

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Zobacz >